poniedziałek, 30 grudnia 2013

,,Narzeczony mimo woli"


www.filmweb.pl

,,Margaret Tate (Sandra Bullock) jest podporą potężnego wydawnictwa w Nowym Jorku. Kiedy wydaje się, że jej kariera będzie się błyskawicznie rozwijać, pojawiają się kłopoty. Jest bowiem Kanadyjką, zaniedbała procedury wizowe i grozi jej deportacja z USA. Margaret ma jednak głowę na karku. Wyjściem jest uzyskanie amerykańskiego obywatelstwa poprzez małżeństwo. Oświadcza więc swoim przełożonym, że właśnie wychodzi za mąż, za swojego asystenta Andrew Paxtona (Ryan Reynolds). Gdy zaskoczony Andrew nie chce zgodzić się na jej propozycję, Margaret stawia mu ultimatum - albo zawrze z nią fikcyjny związek małżeński, albo wyląduje na ulicy. Nie mając 
wyjścia Andrew musi zabrać Margaret na Alaskę, aby przedstawić ją swoim rodzicom..."

Głównymi bohaterami są znani i cenieni aktorzy. Margaret kończy się wiza. Nie chce wracać do swojego ojczystego kraju. Oświadcza się swojemu asystentowi, aby tego uniknąć. Andrew ostatecznie się zgadza i razem jadą do do jego domu rodzinnego, gdzie czeka ich wiele przygód. 
Cudowna komedia, pełna śmiesznych momentów i oczywiście, romantycznych. 


www.filmweb.pl


www.filmweb.pl


Czy ostatecznie będą razem?

Udostępnij:

3 komentarze:

  1. Lubię ten film. Ot, taka lekka i niewymagająca komedia :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Za Sandrą Bullock nie przepadam, jednak film ostatnio leciał w telewizji i nagrałam go, więc w najbliższej przyszłości na pewno się z nim zapoznam :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Oglądałam tylko fragment tego filmu, ale zdążyłam się przy tym całkiem nieźle uśmiać, więc w wolnej chwili chętnie obejrzę go całego.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo byłoby mi miło gdybyś po przeczytaniu mojego posta napisał/-ła komentarz : )
Na pewno odwiedzę również twój blog. Pozdrawiam : >

Copyright © Książkowy i filmowy zawrót głowy | Powered by Blogger
Design by SimpleWpThemes | Blogger Theme by NewBloggerThemes.com