wtorek, 27 maja 2014

Ranking stosika nr 8

Załączam link do stosika -> klik.

Od razu na wstępie zaznaczam, że ,,wyrzuciłam" ze stosika drugą część przygód Bridget Jones ,,W pogoni za rozumem". Pierwsza część średnio mi się podobała, że tak powiem - nie powaliła mnie na kolana. Może kiedyś przeczytam, ale jak na razie nie mam ochoty. Ale jak to się mówi, o gustach się nie dyskutuje. A więc na tym kończę temat Bridget Jones.

A oto i ranking:

1) ,,Sto dni po ślubie" Emily Giffin.  -> klik
2) ,,Trzepot skrzydeł" Katarzyna Grochola. -> klik
3) ,,Prawo krwi" Tess Gerritsen. -> klik
4) ,,Dziennik Bridget Jones" Helen Fielding. -> klik

Miałam trochę kłopotu z ułożeniem tych książek, ale podołałam jakoś. Teraz krótko napiszę, co urzekło mnie w powyższych książkach.

,,Sto dni po ślubie" ułożyłam na najwyższej pozycji, gdyż podobała mi się historia, którą przedstawiła autorka. Czytało mi się ją lekko i przyjemnie, a to ważne cechy książki.

,,Trzepot skrzydeł" jest trudnym dziełem. Trudno mi się czytało tę książkę, ale jest wartościowa i nie mogłam źle ocenić tej pozycji. W prawdziwy sposób ukazuje cierpienie kobiety dręczonej przez męża.

,,Prawo krwi" to zagadka i romans w jednym. Wątek miłosny jest opowiedziany w cudowny sposób, a zagadka także jest świetna. Gdybym nie miała za sobą wielu zaskakujących zagadek spotkanych w książkach to bym bardziej ekscytowała się po przeczytaniu tego dzieła.
Udostępnij:

1 komentarz:

  1. Zgadzam się, Trzepot skrzydeł to bardzo poruszająca książka.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo byłoby mi miło gdybyś po przeczytaniu mojego posta napisał/-ła komentarz : )
Na pewno odwiedzę również twój blog. Pozdrawiam : >

Copyright © Książkowy i filmowy zawrót głowy | Powered by Blogger
Design by SimpleWpThemes | Blogger Theme by NewBloggerThemes.com