środa, 30 października 2013

,,Bez skrupułów" H.Coben

,,Bez skrupułów'' Harlan Coben.,,Studentka Kathy Culver znika w tajemniczych okolicznościach na terenie campusu. Jej poplamiona krwią bielizna zostaje odnaleziona w koszu na śmieci. Daje to podstawę do przypuszczenia, że padła ofiarą gwałtu i zabójstwa.
Osiemnaście miesięcy później ktoś zamieszcza zdjęcie Kathy w piśmie pornograficznym. Były narzeczony dziewczyny, wschodząca gwiazda amerykańskiego futbolu, odbiera zagadkowy telefon. Z rąk mordercy ginie ojciec Kathy. I wtedy do detektywa Myrona zwraca się o pomoc jej starsza siostra, piękna pisarka Jessica. Myron przekonuje się, że każda z osób zamieszanych w sprawę ma coś do ukrycia - łącznie z Kathy, której przeszłość skrywa wiele tajemnic...".Harlan Coben.... niesamowity autor. To była moja druga styczność z tym autorem. Tę książkę skończyłam czytać w pięknych warunkach, bo na plaży nad morzem. Natomiast dzieło H. Cobena wcale nie przedstawia pięknych sytuacji. Końcówka jest jak zawsze u tego autora zaskakująca i przerażająca, ale książka jest z pewnością warta uwagi i przeczytania. 


Bohaterem rozwiązującym zagadkę jest Myron Bolitar. Książki Cobena z jego udziałem wg mnie są najlepsze. Bardzo przepadam za kryminałami gdzie ktoś określony rozwiązuje zagadkę, bo ciekawiej się czyta. 

Ta zagadka była trudna do rozwiązania, z  resztą jak każda w książkach H.Cobena. 
Trudno jest powiedzieć więcej o tej książce, ją trzeba przeczytać :D 

Polecam !
Udostępnij:

1 komentarz:

Bardzo byłoby mi miło gdybyś po przeczytaniu mojego posta napisał/-ła komentarz : )
Na pewno odwiedzę również twój blog. Pozdrawiam : >

Copyright © Książkowy i filmowy zawrót głowy | Powered by Blogger
Design by SimpleWpThemes | Blogger Theme by NewBloggerThemes.com