środa, 9 kwietnia 2014

,,Bez śladu"


Kolejna świetna książka Harlana Cobena. Wszyscy wiedzą, że uwielbiam tego autora za jego dzieła. Ta książka nie jest w idealnym stanie, ale jest z biblioteki, a więc zrozumiałe.

,,Bez śladu" to książka z udziałem świetnego Myrona Bolitara i jego przyjaciół. Myron wraca do gry. Po dość długiej przerwie wraca na boisko i będzie grał w kosza. Jego zadaniem jest odnalezienia jednego z zawodników, który zaginął. Nie wiadomo co się z nim dzieje. Sprawę rozwiązuje oczywiście Myron i jego pomocnicy. Nie tylko ma odnaleźć Grega Downinga, ale przy okazji dowie się, że jego kontuzja sportowa nie była przypadkowa. 

Będą to trudne chwile dla Myrona, ale może liczyć na swoich przyjaciół i dziewczynę ; )

Cenię bardzo wszystkie dzieła tego autora, bo zaskakuje zakończeniem. Natomiast w przypadku tej książki rozwiązanie jest banalne. No może nie całe dokładnie, ale można się domyślić kto dokonał zbrodni. No powiem Wam, że Greg nie zostanie zabity, ale ktoś inny i owszem : > 

 

 


Książka bierze udział w wyzwaniu literackim:Udostępnij:

7 komentarzy:

 1. Uwielbiam Cobena, to jeden z moich ulubionych autorów :) A już seria o Myronie to prawdziwa bomba :)

  OdpowiedzUsuń
 2. W końcu się muszę za tego Cobena zabrać, bo już tyle o nim słyszę, że trzeba się przekonać na własnej skórze, jakie są jego książki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam tę książkę w planach. Ale piękna zakładka!

  OdpowiedzUsuń
 4. a ja miałach pecha, bo zaczęłam czytać Cobena, chyba od najgorszej jego książki, 1. w dorobku pisarza, i teraz za nic w świecie nie mogę się do niego przekonać :) właśnie, właśnie...bardzo fajna zakładka! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piszesz o książce ,,Mistyfikacja"?
   Nie czytałam jej :>
   Czasem właśnie tak bywa, że jedna książka może zadecydować czy się będzie lubiło dzieła autora czy nie. Ja nie mogę przemóc się i przeczytać kolejnej książki S.Kinga : )

   Usuń
  2. jeśli chodzi o Kinga to polecam "Pod kopułą", chyba najlepiej ją wspominam z jego książek :) a Cobena tez lubię, pewnie niedługo znów przeczytam jakąś jego książkę :)

   Usuń
  3. Ooo to z chęcią przeczytam :> Może się przekonam do dzieł tego autora :)

   Usuń

Bardzo byłoby mi miło gdybyś po przeczytaniu mojego posta napisał/-ła komentarz : )
Na pewno odwiedzę również twój blog. Pozdrawiam : >

Copyright © Książkowy i filmowy zawrót głowy | Powered by Blogger
Design by SimpleWpThemes | Blogger Theme by NewBloggerThemes.com