wtorek, 5 listopada 2013

K.Michalak

,,Poczekajka" Katarzyna Michalak.,,"Poczekajka" to powieść wysnuta z marzeń i snów, spleciona z miłości i nienawiści, okraszona garścią humoru i doprawiona szczyptą magii. Znajdziesz w niej zarówno radość życia, jak odrobinę łez, które nadają mu smak. Jej lektura da Ci wiarę, że nie wolno tracić nadziei. Ani marzeń. Przenigdy. "Poczekajka" to książka dla samotnych, dla szczęśliwie i nieszczęśliwie zakochanych. Dla każdej z nas! ".


To jedyna książka Katarzyny Michalak jaką przeczytałam. Nie zachwyciła mnie ta powieść. Lecz to może tylko moje takie pierwsze wrażenie, bo jak już napisałam, pierwszy raz zetknęłam się z twórczością tej autorki. 
Może napiszę jak natknęłam się na tą książkę. Otóż, któregoś dnia miałam ochotę przeczytać jakąś powieść. Poszłam do biblioteki szkolnej, w której prawie wcale nie wypożyczam książek. Wolę korzystać z miejskiej biblioteki, bo tam jest większy wybór. A tą książkę poleciła mi pani w bibliotece szkolnej, bo nie wiedziałam na co się zdecydować. Przeczytałam, ale nie byłam szczególnie oczarowana tą powieścią. Sama nie wiem dlaczego, może to tylko takie wrażenie. Wydawała mi się trochę za bardzo fantastyczna. Nie lubię takich książek, gdyż wolę bardziej realistyczne. 
To jest troszkę dziwne, bo nie lubię fantasy, ale Harrego Pottera i przeczytałam większość części. Takie książki mi się podobają. Natomiast po inne książki fantasy na pewno nie zwrócę swojej uwagi. Albo Harry albo nic.
O Harrym Potterze napiszę kilka postów, aby zachęcić do lektury tych, którzy jeszcze nie zostali ,,zarażeni" magią ; )

Udostępnij:

1 komentarz:

  1. Byłam ogromnie rozczarowana tą powieścią i póki co twórczość tej autorki omijam szerokim łukiem. Może mi się odmieni?:)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo byłoby mi miło gdybyś po przeczytaniu mojego posta napisał/-ła komentarz : )
Na pewno odwiedzę również twój blog. Pozdrawiam : >

Copyright © Książkowy i filmowy zawrót głowy | Powered by Blogger
Design by SimpleWpThemes | Blogger Theme by NewBloggerThemes.com