wtorek, 19 sierpnia 2014

,,Pamiętnik księżniczki"


fot. filmweb.pl

Kilka lat temu zaczytywałam się w serii ,,Pamiętnik z księżniczki" Meg Cabot. Oj kupowałam wszystkie części. Oczywiście obejrzałam wcześniej film. Pierwszą i drugą część. Polubiłam tę księżniczkę i po prostu musiałam przeczytać książki. W filmie główną bohaterką jest Mia, która dowiaduje się, że jest księżniczką i w jej rękach leżą losy narodu Genovii. Żyje sobie na luzie, nie dba zbytnio o siebie, nie czesze włosów, nie ma wypracowanych dobrych manier. Można powiedzieć, że funkcjonuje jak chłopczyca. A tu nagle taki cios. Przeżywa mega metamorfozę. Trudno jest jej się przestawić, ale jakoś daje radę. Dalej nie wie czy podjąć tą poważną decyzję i rządzić krajem, ale podejmie właściwą decyzję. W młodej księżniczce ktoś się podkochuje, ale jak odpowie na uczucia tego Wam nie zdradzę : )

Polecam :>
Udostępnij:

5 komentarzy:

 1. Oglądałam tylko film, no i wiem, że jest dla nastolatek, ale nawet mi sie podobał. Chętnie przeczytałabym ta serię ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiałam ten film jako nastolatka - widziałam go chyba z 10 razy ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Widziałam film, ale jakoś nie poczułam chęci sięgnięcia po książki...

  OdpowiedzUsuń
 4. Filmy mi się bardzo podobały (szczególnie drugi - cudny!), ale jako książki... Akurat ta seria Meg Cabot najmniej mi się podobała. Nawet jako nastolatce, niektóre elementy mi się nazbyt naiwne wydawały...

  OdpowiedzUsuń

Bardzo byłoby mi miło gdybyś po przeczytaniu mojego posta napisał/-ła komentarz : )
Na pewno odwiedzę również twój blog. Pozdrawiam : >

Copyright © Książkowy i filmowy zawrót głowy | Powered by Blogger
Design by SimpleWpThemes | Blogger Theme by NewBloggerThemes.com