sobota, 23 sierpnia 2014

,,Facet (nie)potrzebny od zaraz"Boziuuuuu.... dawno nie widziałam tak dennego filmu. Czasem mam tak, że oglądam film i w między czasie rozmawiam na fejsie, albo gram na kurniku. Wiadomo, że jak ciekawy film to się tak nie robi. Jak włączyłam ten film to od razu nudno się zaczynał. Myślałam sobie, że dam mu szanse, a co mi tam. Marnotrawstwo czasu. Wiem, że polskie filmy nie są ciekawe, no ale kurcze... takie dno ?
Nie będę rozwodziła się nad tym filmem, bo nie jest tego wart. A zresztą, mało można na jego temat powiedzieć. Po prostu główna bohaterka lata po swoich byłych, aby dowiedzieć się czemu im nie wyszło. Zapytacie pewnie czemu tak robi? A bo ją kurcze piorun strzelił, a jej koleżanka wychodzi za mąż. Naprawdę strzelił ją piorun, nie żartowałam. I kurcze jak tu można dziwić się ludziom, że nie oglądają polskich filmów. Po co? Zmarnować półtorej godziny? Już lepiej spożytkować ten czas na lekturę interesującej książki, albo obejrzeć wartościowy film.


Zdecydowane nie dla tego filmu ! Jakby powiedzieli w ,,mam talent": trzy razy NIE !
Udostępnij:

3 komentarze:

  1. Zgadzam sie z Tobą. Włączyłam ten film, oglądałam go może z 15 min. i po tym czasie stwierdziłam, że jednak nie warto. Tego po prostu nie da się oglądać.

    OdpowiedzUsuń
  2. Kiedyś byłam uprzedzona do polskich filmów i nagle okazało się, że czasem warto dać im szansę. Rzeczywiście często trafiają się niespecjalnie dobre produkcje, ale są i takie którym warto poświęcić czas. Polecam Ci "Drogówkę" jeżeli jeszcze nie widziałaś :) Pomijając kilka przesadzonych scen jest to naprawdę ciekawy film.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo byłoby mi miło gdybyś po przeczytaniu mojego posta napisał/-ła komentarz : )
Na pewno odwiedzę również twój blog. Pozdrawiam : >

Copyright © Książkowy i filmowy zawrót głowy | Powered by Blogger
Design by SimpleWpThemes | Blogger Theme by NewBloggerThemes.com