Test nie był trudny i zajęłam trzecie miejsce z kilkoma innymi osobami. Otrzymałam 20 punktów. Jestem zadowolona, gdyż był to pierwszy maraton czytelniczy, w którym brałam udział.
Prawie wieczór, wciąż jasno - Linea Maja Ernst
-
*Wydawnictwo Poznańskie, Moja ocena 5/6*
*Prawie wieczór, wciąż jasno* to bardzo dobra książka o przyjaźni, miłości
i życiowych wyborach
Ta książka z p...
11 godzin temu


Gratuluje!
OdpowiedzUsuńGratulacje :)
OdpowiedzUsuńPrzyłączam się do gratulacji!!! :)
OdpowiedzUsuń