środa, 28 września 2016

Zapowiedzi literackie :)

 Premiera: 28 wrzesień 2016r. 

Dziś swoją premierę ma książka Nicholasa Sparksa, którego uwielbiam. Pisze cudowne książki, w których porusza różnego rodzaju ,,ludzkie" problemy. A zakończenia wymagają pudełka z chusteczkami. Wiem z doświadczenia. Może i tym razem będzie tak samo. Zapatruję się na tę książkę. 

,,Collin nie miał szczęśliwego dzieciństwa. Brak zainteresowania rodziców, dorastanie w szkołach wojskowych, potem problemy z agresją i zatargi z policją. Maria natomiast zawsze czuła wsparcie rodziny – jako mała dziewczynka, a także później, podczas studiów prawniczych i na początku kariery zawodowej. Pewnie trudno byłoby znaleźć dwie bardziej różniące się historie. I dwa tak niepodobne do siebie charaktery.
A jednak przeciwieństwa najwyraźniej się przyciągają. Maria i Colin zostają parą. Wszystko świetnie się zapowiada, dopóki ona nie zaczyna otrzymywać dziwnych wiadomości od anonimowego prześladowcy."

 Premiera: 19 październik 2016r. 

Jestem miłośniczką Cobena, więc nie mogłam nie zauważyć premiery nowego wydania jego książki. 

,,Wędrówki w przeszłość mogą być niebezpieczne, a pewnych spraw lepiej nie ruszać. Powiedzcie to Kat Donovan! Detektyw nowojorskiej policji, której dziwnym zbiegiem okoliczności nadarza się okazja, żeby wyjaśnić i zamknąć dawne sprawy. Obie dotyczą najważniejszych mężczyzn w jej życiu – byłego narzeczonego, który porzucił ją dawno temu, i ojca, zamordowanego przed kilkunastu laty policjanta."


No trochę tu ubogo, ale na razie moją uwagę skupiły te dwie książki :)

Pozdrawiam 
Udostępnij:

3 komentarze:

  1. Już jakiś czas temu czytałam o tej nowej powieści Sparksa. Z chęcią po nią sięgnę! Książkę Cobena "Tęsknię za Tobą" mam na półce w starszym wydaniu, podobała mi się, ale mi się wszystkie jego książki podobają, więc... :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Książkę Sparksa chciałabym bardzo przeczytać :)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo byłoby mi miło gdybyś po przeczytaniu mojego posta napisał/-ła komentarz : )
Na pewno odwiedzę również twój blog. Pozdrawiam : >

Copyright © Książkowy i filmowy zawrót głowy | Powered by Blogger
Design by SimpleWpThemes | Blogger Theme by NewBloggerThemes.com